Hakkımızda

Hoşgeldiniz,

Kuşlara duyduğumuz merakı ve bilgi birikimini yazıya dökme gibi bir karar aldık. Bunun ilk adımını da Kuş Yuvam‘ı açarak yaptık. Bizler daha önce kuşlarla ilgili yaşadığımız sıkıntıları, hastalıkları ve ya kuşların bakımı hakkında edindiğimiz tecrübeleri burada paylaşacağız. Web dünyasında herkes kulaktan duyma ve kopyala-yapıştır fikirler ile insanları bilgilendirmeye çalışmaktadır. Ancak biz tecrübe ve deneyimlerimizi size en doğru şekilde aktarıyoruz. Bu tecrübeleri bazen acı bazen tatlı konular ile edindik. Sizlerde kuşunuz hastalandığında veya bilmediğiniz birşeyler öğrenirken önünüze ilk gelen adımı değil, doğru adımı tercih etmelisiniz.

Makalelerimiz sayesinde evinde,işyerinde bodrumunda,yatında,katında amatörce kuş besleyen kuş sevdalıları artık daha bilinçli ve bilgili bir şekilde kuşlarına bakabilecekler.

Buranın standart bir web sayfasından ziyade değerli kuş sevdalılarının soru ve sorunlarına yanıt bulabilecekleri bir portal olması için elimizden geleni yapacağız.

Peki yuvamızda nelerden bahsedeceğiz.İşte Kuş Yuvam‘da bulabileceğiniz başlıca konular;

  • Evcil kuşlar ve kökenleri,
  • Kuşların bakımı,yuvaları,kafesleri,yiyecekleri,
  • Kuş hastalıkları,tedavileri ve ek gıdalar,
  • Kuşların hareketlerinin anlamları ve bize anlatmak istedikleri,
  • Kuşların büyüme süreçleri,
  • Kuşların konuşması ve eğitilmesi.

Yani kısacası yeni doğmuş bir yavrunun büyüme evresi ve büyüdükten sonraki yaşantısı için gereken her şeyi öğrenebileceğiniz bir portal.Kulağa ne hoş geliyor değil mi !

Amacımız sadece kuş sevdalılarının evlatlarına daha iyi bakabilmesi ve onları her koşulda mutlu edebilmesidir.