Gizlilik Politikası

Kuş Yuvam‘da gezindiğiniz ve okuduğunuz süre zarfında tamamen güvendesiniz. Bu Gizlilik Politikası ile hangi bilgilerin ne amaçla toplandığını ve bu bilgilerin size nasıl fayda sağlayabileceğini görmüş olacaksınız. Aşağıdaki adımları takip ederek detaylı bilgilendirmeyi okuyunuz.

Site içinde yaptığınız arama sonuçları, size en yararlı bilgileri sunmak ve istatistik tutmak amacıyla önemli bilgilere sahiptir. Sayfalarda harcanan zaman ile beğenilen ve ya beğenilmeyen konularda site yönetimimiz olarak güncelleme yapabiliriz, böylelikle size daha yararlı bilgiler verebiliriz.


Hemen çıkma oranı yüksek olan sayfalarda konuyu gözden geçirmemiz gerekmektedir. Ayrıca, yapılan yorumlarda olumlu/olumsuz bütün yorumları değerlendirerek eksik yönlerimizi tamamlayabiliriz. Yeni konular için fikir sahibi olabiliriz.

Ek olarak Kuş Yuvam Gizlilik Politikaları şöyle açıklanabilir.

Site içindeki makaleler tamamen tecrübe ve bilgiye dayalıdır. Basit ve sade dille yazılmış olan bu makaleler bazı teknik sorunlar temel düzey kullanıcılar için uygun olmayabilir. Yanlış kullanım sonucu ortaya çıkabilecek hiçbir sorundan Kuş Yuvam sorumlu tutulamaz.

Her ziyaretçi temel bilgiye sahip olsa da, sitemiz için gizlilik çok önemlidir.

Sitemize giren her ziyaretçinin Gizlilik Politikalarımızı okuyup kabul ettiği varsayılır. Zaman içerisinde değişiklik gösterebilir.Sitemizi her zaman güncel tutmak ve size en yararlı şekilde paylaşımlar yaparak katkı sağlamayı planlıyoruz.